Майстер

Майстер

Інвестиційно-промислова група "MASTER"

Майстер

НАШЕ КРЕДОМАЙСТЕР ЗНАЄ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО


Сайт: master.ua

Наша продукція

Сухі будівельні суміші в дуже широкому асортименті, покликані вирішувати практично всі будівельні завдання: клейові суміші, суміші для заповнення швів в системах облицювання, кладочні суміші для кладки різних видів будівельних блоків, суміші для тепло- і гідроізоляції будівельних конструкцій, професійні штукатурки - класичні та декоративні, суміші для влаштування підлог і стяжок, грунтовок для підготовки та зміцнення основ, мінераловатні тепло- і звукоізоляційні плити на основі базальту, системи теплоізоляції для будівництва, що дозволяють знижувати витрати на опалення, монтажні піни та герметики (силіконові і акрилові), армуючі штукатурні склосітки, контактні клею для самого різного застосування ( контактні і шпалерні клею).

Наша продукція
МІСІЯ КОМПАНІЇ

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Місія нашої компанії - підвищити культуру будівництва як фахівців, так і звичайних майстрів, створити і запропонувати нашим клієнтам інноваційний продукт з найкращими характеристиками і повністю задовольнити вимоги сучасного ринку. Наш успіх нерозривно пов'язаний з успіхом наших клієнтів. Стратегічна мета нашої компанії полягає в тому, щоб продовжувати розвиватися, виробляти популярні інноваційні продукти, які допоможуть вирішити максимальну кількість проблем з мінімальними коштами. Ми прагнемо стати лідером на ринку будівельних матеріалів.

НАША МАРКА

Торговая марка Master - національний виробник будівельних матеріалів, що володіє великою інформацією, у всьому світі представлений і об'єднаний з різними групами товарів будівельного призначення, які є в 80% торгових точок.Торговая марка Master займає одно з лідируючих місць на ринку сухих будівельних матеріалів. 24 години в сутки ми здійснюємо безперервний контроль якості на всіх етапах виробництва - від контролю вхідного сировини до виходу готової продукції. Ми постійно модернізуємо наше обладнання та новітні технології, знаючи, що високу точність дозування і строгості всіх виробничих процесів - залог якості нашої продукції.

НАША МАРКА
Мастер для кожного

Мастер для кожного

На власних виробничих потужностях «Мастер» виробляється широкий асортимент продукції, основних з яких є сухі будівельні суміші, грунтові склади та мінераловатна звуко- і теплоізоляція на основі базильта. ТМ «Мастер», за годі свого істоти, вибираючи з місцевого виробника в бренд національного масштабу. Ми пропонуємо своїм покупцям високотехнологічну продукцію, яка допомагає досягти найвищих результатів у будівництві та ремонту як промислової, так і житлової нерухомості.Продукция компанії «Мастер» допомагає вирішити проблеми, які обов'язково підключають до будівництва: надають максимальний вибір будівельних матеріалів для наружного і внутрішнього робіт. Наші клієнти довіряють нам, а ми гордимся нашими клієнтами! Працювати з нашими продуктами можуть як висококваліфіковані професіонали, так і «любителі».

260
тис.тонн/рік
Завод з виробництва ССС на цементній основі
120
тис.тонн/рік
Завод з виробництва ССС на гіпсовій основі
6
тис.тонн/рік
Завод по по виробництву мінерального утеплювача