Аркадія-City

Аркадія-City

Аркадія-City - це міні містечко, в якому є все для гарного відпочинку

Аркадія- City

Відвідати Одесу і не побувати в Аркадії? Немислимо! Це сучасний і молодіжний центр міста, який відкриє вам абсолютно нову Одесу. Одесу, яка напевно припаде до душі любителям розваг.

 Сайт: hawaii.od.ua

Ви запитаєте нас, чим зайнятися в Аркадія - сіті?

Тут завжди багато молоді, адже це найбільш насичена частина міста! У розважальному комплексі Аркадія-сіті можна знайти магазини, ресторани - словом, все, що душа забажає. Тут же роблять знамениті мега-вафлі, які можна начинити чим завгодно, знаходяться різні атракціони, на яких можна відчути справжній адреналін! Найвідоміші нічні клуби Аркадії - Ітака і Ібіца, знаходяться поруч з морем. Тут проходять самі галасливі вечірки, куди часто заглядають імениті зірки. Відпочинок в Одесі не представляється без купання - звичайно, в Аркадії є вихід до пісочного пляжу і чистої води.

Ви запитаєте нас, чим зайнятися в Аркадія - сіті?
Відпочинок, розваги та атракціони

Відпочинок, розваги та атракціони

Аквапарк Hawaii в Аркадії - це новий сучасний розважальний комплекс для сімейного відпочинку. Парк водних атракціонів Hawaii включає в себе 20 гірок, штучну річку, басейни, 3 ресторани і море задоволення. В аквапарку працюють аніматори. Аквапарк розділений на 2 зони: дитяче містечко для дітей і зона для дорослих, що вважають за краще круті віражі гірок і активний відпочинок. Також є територія підвищеного комфорту Aquavip, де відвідувачі отримують доступ на всі атракціони без черги, спеціальний ліфт на гірки, джакузі-бар, ресторан Aqualina і комфортні бунгало.