CHELSEA

CHELSEA

Статусна нерухомість клубного типу

CHELSEA club house

До основних параметрів Клубного будинку відносяться: невелика кількість поверхів у будинку, обмежене коло мешканців. У нашому будинку - 4 поверхи і 96 апартаментів.

 Сайт: chelsea.od.ua

Наші переваги

Клубний будинок «Челсі» розташований в мальовничому, зеленому районі Одеси, в безпосередній близькості від моря (500 метрів), далеко від галасливих магістралей і великих житлових масивів. Особливу увагу приділено озелененню внутрішньої території клубного будинку, ландшафтному дизайну. Власний парк з дитячим майданчиком, зоною відпочинку і барбекю. Упорядковані тераси для відпочинку на даху.

Наші переваги
Конфіденційність та комфорт

Конфіденційність та комфорт

Клубний будинок оснащений відео-домофонами і системою відеоспостереження. Закрита територія, цілодобова охорона дозволять Вам спати спокійно.
Неподалік знаходяться знамениті своєю кухнею ресторани, елітний супермаркет, школа, дитячий садок, лікарня, торгові центри, фітнес-клуб і приголомшлива морська набережна.
Контрастні лінії фасадів, панорамні вікна, вид на море, декоративні елементи - все це створює неповторну атмосферу в новому будинку.